O Nas

Karolina jest urodzoną organizatorką i perfekcjonistką, dlatego to właśnie jej powierzyłam przygotowanie mojego wesela. Wiedziałam, że na pewno się na niej nie zawiodę i że wszystko będzie perfekcyjnie przygotowane. Kiedy przychodzi czas działania, zazwyczaj wszystkie oczy zwracają się w jej kierunku. Karolina, dzięki rzeczowemu podejściu do spraw potrafi uporządkować i nadać kształt mglistym pomysłom rodzącym się w głowach innych. Jest świetnym mediatorem, umie tak pokierować rozmową, żeby wszystkie strony były zadowolone. Wiedza, że to właśnie ona czuwa nad całością uroczystości sprawiła, że idąc do ołtarza mogłam skupić się na tym, co było wówczas najważniejsze.

Ewelina

 

Ewelina to osoba obdarzona świetnym gustem i wyczuciem smaku. Jest wiecznie uśmiechniętą duszą towarzystwa, a jej kontakty wielokrotnie już okazywały się nieocenione. Wiecznie z komórką w dłoni, bo znajomi bez przerwy zarzucają ją pytaniami o to, co się teraz nosi, gdzie kupić sukienkę na wyjście, jaki lokal poleca na imprezę urodzinową i gdzie można zabrać rodziców na kolację? Ewelina wyniosła cenne doświadczenia z pracy w branży eventowej, gdzie sprawdziła się jako sprawna organizatorka i osoba godna zaufania.

 

Karolina

 

Jesteśmy wieloletnimi przyjaciółkami. Pierwszym ślubem, z jakim zmierzyłyśmy się wspólnie był ślub jednej z nas – Eweliny. Przekonałyśmy się, że wtedy jak wiele jest przy tym pracy i jak trudno poradzić sobie z tą odpowiedzialnością. Na szczęście okazało się, że impreza wyszła świetnie, a my miałyśmy z tego ogromną satysfakcję. Jakiś czas później, przy wspominaniu tamtych szalonych dni, wpadłyśmy na pomysł, że skoro tak dobrze nam poszło, czemu nie miałybyśmy robić tego dalej? Odszukałyśmy więc wszystkie kontakty, nawiązałyśmy wiele nowych, opracowałyśmy szczegółowe plany imprez i stworzyłyśmy Ślubną Wytwórnię. Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby sprostać Waszym oczekiwaniom i zaufaniu, jakim nas obdarzacie.