Zasady współpracy

Każda para, która zdecyduje się z nami na współpracę będzie traktowana indywidualnie.

Zapraszamy do umówienia się z nami na niezobowiązujące spotkanie w wygodnym dla Państwa miejscu i terminie. Dostosujemy się do Państwa potrzeb i możliwości czasowych.

Zapoznamy się z Państwa oczekiwaniami, preferencjami i planami oraz równocześnie przedstawimy Państwu możliwości naszej firmy. Podczas spotkania wypełnią państwo ankietę, która pozwoli nam zebrać potrzebne informacje do przygotowania oferty odzwierciedlającej Państwa ślubne marzenia.

Informacje zawarte w ankiecie oraz zebrane w trakcie rozmowy pozwolą nam przygotować wstępne propozycje, ofertę cenową oraz harmonogramu prac. Jeżeli nasza wizja Państwa wesela zostanie zaakceptowana następuje moment podpisania umowy o współpracę z Ślubną Wytwórnią.

Rozpoczynamy pracę nad projektem realizując szczegółowy plan działania. Mogą państwo uczestniczyć w każdym etapie realizacji lub wybrać tylko te najprzyjemniejsze, resztę natomiast powierzyć nam. W każdym momencie możemy poszerzyć zakres usług.

W umowie zawarte zostaną wszelkie szczegóły dotyczące wysokości i formy płatności oraz zakresu naszych prac.

Nie narzucamy marży i nie pobieramy prowizji, a wszystkie rabaty wypracowane przez nas z podwykonawcami przysługują Państwu dlatego też zapraszamy do współpracy i korzystania z wielu rabatów.

Do zobaczenia...